Někdo našel staré fotky Dana Bilzeriana a jsou opravdu trapné

Pro každého, kdo má životní cíl získat nějaké peníze a pak je všechny postupně utrácet, je Dan Bilzerian určitě tím největším vzorem. Tento playboy zdědil po svém bohatém otci nemalý majetek a sám ho ještě rozmnožil u hraní pokeru. No a teď se prostě jen baví. Na jeho Instagramu můžete nalézt plno (polo)nahých dívek, zbraní, luxusních aut, letadel a dalších věcí, o kterých se většině lidí může jen zdát.

Ano, jeho Instagram je opravdu dokonalý a leckdo mu může závidět. No, jenže pak je tady i MySpace, zaniklá sociální síť, na kterou plno lidí zapomnělo, ovšem i tak je zde stále něco okolo jednoho milionů návštěv měsíčně. A jak už to tak bývá, tak ne všichni uživatelé si pravděpodobně pamatují svá hesla, a to platí také pro celebrity. No a jednou z posledních obětí je Dan Bilzerian. Někdo totiž našel jeho profil a publikoval jeho staré fotky, a ty rozhodně nejsou tak dokonalé jak jeho fotky na Instagramu.

Tak tady je máte. Můžete se pokochat. Bez jeho plnovousu a s brýlema skoro nejde poznat, že se jedná o momentálně jednu z největších Instagramových celebrit.

Zdroj: http://www.viralthread.com/someone-found-dan-bilzerians-old-myspace-photos-seriously-embarrassing/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.